+370 614 76901
Savanorių pr. 286A, Kaunas

PASLAUGOS

PASLAUGOS

„Active space“ jūsų laukia aktyvios pramogos ir smagiai praleistas laikas kartu. Tai – geriausios gimtadienio pramogos Kaune, kurias rekomenduojame išbandyti jei norite savo atžaloms padovanoti patį smagiausią ir tuo pačiu turiningiausią laiką! Siūlome naujus, Lietuvoje analogų neturinčius žaidimus bei visiems gerai pažįstamas ir spėtas pamėgti veiklas. Mūsų aktyvaus laisvalaikio erdvėje galite rinktis iš šių pramogų:

Twall liečiamoji siena

Tai – smagi treniruotė, kurią spėjo pamilti tiek maži, tiek dideli. Jei ieškote idealios gimtadienio pramogos savo judrioms atžaloms ar norite pasportuoti, tačiau sporto salės nenorite net matyti, pats metas išbandyti Twall! Naudojantis šia liečiama siena išbandysite savo reakciją, rankų miklumą, jėgas, ištvermę, lankstumą. Taisyklės žaidžiant naudojant Twall yra paprastos, tačiau kartu ir išjudinančios – sienoje įvairiu greičiu ir įvairiose vietose atsiranda raudonos spalvos signalai, kurie užgęsta prisilietus. Jūsų užduotis – būti greitesniam už šviesą. O kad būtų dar įdomiau, žaisti galima keliese ir konkuruoti tarpusavyje. Aktyvus laisvalaikis Kaune dar niekada nebuvo toks modernus!

SportsGames sensorinės plokštės skirtos šokimui

Po SportsGames aktyvios pramogos jausitės išsikrovę bei tuo pačiu pasisėmę naujų jėgų. Žaisdami turėsite pademonstruoti savo kojų miklumą ir šokti, kaip dar niekada to nedarėte! Šios aktyvios pramogos metu reikia atsistoti ant sensorinės plokštės, kuri reaguoja į žmogaus judesius. Šokant judesiai perduodami personažui, kurį galima matyti ekrane, tad personažas kopijuoja viską, ką daro ant sensorinių plokščių stovintis asmuo. Tai interaktyvi pramoga, kuri neabejotinai įtrauks tiek vaikus, tiek suaugusius ir privers pajudėti.

Papildomos pramogos:

„Active space“ jūsų laukia ne vien aktyvus laisvalaikis naudojantis moderniausiais žaidimais, tačiau ir gerai žinomi, spėti pamėgti žaidimai ir galvosūkiai. Mūsų laisvalaikio erdvėje Kaune siūlome rinktis iš šių pramogų:

Galvosūkių erdvės

Tėveliai žino, kaip sudėtinga suderinti vaikų fizinį aktyvumą ir protinį lavinimą. Dėl šios priežasties atvykę į „Active space“ galvosūkius rasite bene visur – net ant sienų! Galvosūkiai – puikus būdas lavinti loginį, erdvinį mąstymą, kartais net atmintį. Beje, rebusai ir galvosūkiai skirti ne vien pas mus besisvečiuojantiems vaikučiams, bet ir jų tėveliams, tad nesivaržykite, išbandykite savo proto galias ir jūs!

Stalo futbolas

Žinote tą jausmą, kai jūsų vaikučiai pramogauja, linksminasi, o jūs įsitaisote laukiamojo sofutėje ir bandote tramdyti žiovulį? Tik ne pas mus! Kol lauksite savo mažųjų, siūlome išbandyti vieną iš klasikinių žaidimų – stalo futbolą. Šio žaidimas susikūrė dar Antikos laikais, tačiau dėl sukeliamo azarto ir adrenalino jausmo itin populiarus ir šiomis dienomis. Suburkite komandą, meskite iššūkį kitiems tėveliams, smagiai praleiskite laiką ir įsitikinkite, kad aktyvus laisvalaikis Kaune atgimsta!

Xbox erdvė

Geros naujienos kompiuterinių žaidimų mylėtojams – „Active space“ laisvalaikio erdvėje Kaune rasite ir populiariąją žaidimų konsolę Xbox! Tad jei teks šiek tiek luktelti savo eilės norint pasinaudoti Twall ar SportsGames, arba paprasčiausiai nesate nusiteikę aktyvioms pramogoms, jūs ir jūsų atžalos galite laiką praleisti šiek tiek ramiau, tačiau ne mažiau linksmiau žaidžiant Xbox konsole. Siūlome platų žaidimų pasirinkimą, tad su Xbox tikrai nenuobodžiausite.

Dartai

Norite išmėginti savo taiklumą? O galbūt esate įsitikinę, kad jūsų sugebėjimams pataikyti į taikinį nėra lygių? „Active space“ laisvalaikio erdvėje galėsite pademonstruoti savo taiklumą žaidžiant dartus! Šis žaidimas populiarus kone visame pasaulyje, o taikliausieji varžosi pasaulinio lygio rungtynėse. Atvykite į „Active space“ erdvę ir išbandykite savo taiklumą, varžykitės su kitais, pasikraukite geromis emocijomis.

Valgymo ir poilsio zonos

Mes puikiai suprantame, kad tokios aktyvios gimtadienio ar laisvalaikio pramogos gali išsunkti visas jūsų ir jūsų mažųjų jėgas. Todėl siūlome atsikvėpti mūsų poilsio zonoje. Čia galėsite patogiai įsitaisyti, šiek tiek atsigauti ramioje aplinkoje. O jei įsisukus į žaidimų ir pramogų ratą užmiršote pavalgyti o skrandis jau reikalauja ko nors skanaus, apsilankykite mūsų valgymo zonoje. Jūs ir jūsų mažieji čia ras užkandžių ir gėrimų, tad turite galimybę atgauti jėgas ir vėl sugrįžti į žaidimų zoną kupini naujos energijos.

Active Space Kaunas