+370 614 76901
Savanorių pr. 286A, Kaunas

ĮRANGA

ĮRANGA

Aktyvus laisvalaikis Kaune su “Active space” – Interaktyvūs žaidimai

„Active space„ – pirmoji Lietuvoje tokio pobūdžio laisvalaikio erdvė, turinti ne tik laiko patikrintas bei pasaulyje jau pamėgtas laisvalaikio veiklas, tačiau ir moderniausius žaidimus, pritaikytus išlaikyti šiuolaikinio, technologijų apsuptyje augančio vaiko dėmesį. Smalsu kokios interaktyvios laisvalaikio bei gimtadienio pramogos siūlomos šioje naujoje interaktyvioje erdvėje?

Liečiamoji siena Twall – įtraukiančios aktyvios pramogos

Twall šviesą paverčia judėjimu. Tai – lengvai išmokstamas žaidimas, tačiau pats žaidimo procesas yra smagus iššūkis. Prisilietimu turite išjungti vis atsirandančias švieseles, šio proceso metu matuojamas jūsų reakcijos laikas, tad turite tai padaryti kuo greičiau. Twall yra plačiai pritaikomas įrengimas – tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Twall užsienyje naudojamas ne tik kaip aktyvios laisvalaikio pramogos būdas, bet ir fitneso, profesionalių sportininkų treniruotėse, siekiant lavinti motoriką ir reakciją. Yra daugybė šio žaidimo variacijų, į procesą įtraukiant svarmenis (norint sustiprinti rankas), naudojant tamprias gumas (kurios apsunkina judėjimą ir tuo pačiu treniruoja raumenis), konkuruojant su kitais ir dar daugiau. Twall suteikia galimybių šį žaidimą paversti dar sudėtingesniu ir įdomesniu, o paprasčiausia žaidimo versija puikiai tinka vaikams. Išbandykite Twall per šventes ar draugų susibūrimus – su Twall rengiamos gimtadienio pramogos, treniruotės, vaikų šventės.

Twall žaidimas tobulina šiuos įgūdžius bei sugebėjimus:

  • Vizualinį suvokimą / judesių veikiant kartu su regėjimu koordinaciją
  • Bendrąją koordinaciją (ypač reakciją, gebėjimą diferencijuoti)
  • Tvirtą fizinę būklę (greitį ir reakciją judant)
  • Lankstumą
  • Kognityvinius gebėjimus
  • Pažinimo įgūdžius.

Twall tobulina greičio sugebėjimus. Konkrečiau – gebėjimą kuo greičiau reaguoti/atsakyti į signalą, judėti maksimaliai greitai, taip pat esant papildomoms priemonėms (svarmenims, gumoms) mėginti išlaikyti greitį esant pasipriešinimui. Lavinimas vyksta dvejomis formomis – pirmasis yra judėjimo greitis. Treniruojami raumenys bei nerviniai raumenų ryšiai pačio judesio metu. Antrasis – reakcijos greitis. Tai psichofizinis gebėjimas veiksmu ar judesiu per itin trumpą laiką atsakyti į stimuliaciją ar signalą.

Kitas gebėjimas, kurį galima ištobulinti naudojantis šiuo žaidimu – ištvermė. Lavinsite kūno gebėjimą atsispirti nuovargiui bei gebėjimui atsistatyti po didelių krūvių. Tad naudojant Twall žmogaus kūnas gali tapti atsparesniu tiek protiniam, tiek fiziniui išsekimui, taip pat kūnas, raumenys gali itin greitai atsistatyti po intensyvių treniruočių ar itin aktyvios fizinės veiklos. Twall treniruotės metu lavinama ištvermė dideliam greičiui bei trumpalaikė ištvermė.

Vienas iš labiausiai šio žaidimo metu lavinamų įgūdžių yra koordinacija. Koordinacija yra sąveika tarp periferinės ir nervinės sistemos bei raumenų. Pirmiausia žmogaus kūną pasiekia impulsai, kurie perduoda signalą raumenims, o pastarieji įvykdo atitinkamą atsaką, kuris yra koordinuojamas laiko, jėgos, bei nusitaikymo atžvilgiais.

Pažinimas – dar vienas iš gebėjimų, kurį tobulina Twall. Pažinimo sąvokoje sutelpa suvokimas, atpažinimas, gebėjimas samprotauti (ar mąstyti logiškai), išvadų darymas, gebėjimas įvertinti situaciją, atmintis ir kiti. Protiniai procesai tobulinami kuomet žaidžiant naudojama viršutinė ir/arba apatinė žmogaus kūno dalis, taip pat žaidimas vyksta tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje, tad žaidžiantysis turi gebėti pažinti aplinką.

Twall tobulina ir lankstumą. Pagrindinis Twall tikslas – išjudinti žaidžiantį asmenį, priversti judėti greitai bei judinti didžiąją dalį žmogaus raumenų. Žaidžiant labiausiai reikalingas itin greitas rankų miklumas, tačiau pajudėti reikia ir kojoms, liemeniui, žaidžiant juda visas kūnas, tad naudojant Twall neabejotinai galima tapti lankstesniu.

Gimtadienio pramogos ir aktyvus laisvalaikis su GameSports – turiningas laikas kartu!

GamesSports – aktyvios pramogos inovacija, neįtikėtinai smagi, interaktyvi platforma, kuri sportą paverčia linksmu užsiėmimu. Tenka pripažinti, kad gyvename itin nejudriai, didžiąją dalį dienos prasėdime darbe, o mūsų vaikai – mokyklose. Gyvename technologijų kupiname pasaulyje, kurios visgi prikausto mus prie nejudraus gyvenimo dar stipriau. Tačiau technologijas galima panaudoti ir norint padidinti fizinį aktyvumą, GameSports ir yra viena iš moderniausių priemonių įtraukti žaidėjus ir padėti jiems pajusti aktyvaus laisvalaikio malonumus. GameSports puikiai tinka vaikams dėl savo žaismingo išpildymo, tačiau užsienio šalyse žaidimas pagarsėjęs savo plačiu panaudojimu – tiek sporto salėse, tiek sveikatingumo bei fitneso centruose.

GameSports veikimas yra išties nesudėtingas ir žaismingas – atsistojama ant žaidimo plokštelės (kuri išlaiko itin didelį svorį, yra atspari bei tuo pačiu lengva) kojos dėliojamos ant tam tikrų rodyklių pavaizduotų ant plokštelės, signalai apie judesį apdorojami bei perduodami ekrane esančiam personažui. Vykdomos įvairios užduotys, varžomasi tarpusavyje. Tuo pat metu galima mėgautis smagia muzika . Treniruotė yra visiškai pritaikoma tiek suaugusiems, tiek jūsų vaikams, šios aktyvios pramogos tikrai nenuvils!

Treniruotės metu sudeginama apie 60 kalorijų per 10 minučių. Garantuojame, kad 10 minučių jums neužteks išbandyti šios aktyvios pramogos ir norėsis pažaisti ilgiau, todėl kalorijų sudeginsite tiek pat, kiek ir per įprastą treniruotę salėje. Laikas su GameSports šokio plokštelėmis skrieja nepastebimai, tad tai puiki alternatyva tiems, kurie kankinasi dietomis ar per sukąstus dantis eina į sporto salę. Be to, tai smagi pramoga draugų susibūrimams, o visos atsibodusios gimtadienio pramogos gali būti pakeistos nauju, smagiu užsiėmimu su GameSports. Taip pat tai idealus būdas „iškrauti“ savo itin aktyvius vaikus, ar sudominti aktyviu laisvalaikiu nenorinčias judėti atžalas.

GameSports sesorinės plokštelės, skirtos šokimui lavina koordinaciją. Koordinacija reikalinga ne tik sudėtingesniems, tačiau ir kasdieniniams, paprastiems veiksmams. Neturint ištobulintos koordinacijos sunku išlaikyti pusiausvyrą, sudėtinga išmokti naujus judesius ir dar daugiau, tad koordinacijos lavinimas yra iš ties svarbus ne tik mūsų mažiesiems, tačiau ir suaugusiems, ypač jaučiant, kad tam tikrą judesį atlikti reikia skirti nenatūraliai daug pastangų. Aktyvios pramogos GameSports metu itin daug judama, išmokstami nauji judesiai, pastarieji jungiami naujuose judesio deriniuose, tad koordinacija tobulinama itin veiksmingai.

Šios aktyvios pramogos metu lavinsite ne tik koordinaciją, bet ir patobulinsite fizinę būklę. Pripažinkime, kad rasti laiko judėjimui ir mankštintis ne nuobodžiai yra sudėtinga, ypač dirbant sėdimą darbą, o vaikams – dėmesį blaškant telefonams, kompiuteriams, žaidimų konsolėms bei planšetėms. Dėka interaktyvių naudojimo principų, treniruotės su GameSports žaidimu neabejotinai įtraukia, sudomina tiek didelius, tiek mažus. Aktyvus laisvalaikis su GameSports šokio žaidimu ne tik neprailgs, atvirkščiai- treniruotė atrodys pernelyg trumpa! Naudojantis šiomis sensorinėmis plokštelėmis prisišoksite į valias, o kadangi šokio metu itin daug judama, ši trenituotė sustiprins raumenis bei širdies veiklą, taip pagerinant bendrą fizinę būklę. Aktyvus laisvalaikis Kaune su GameSports – išbandykite, ir tikrai norėsite sugrįžti dar!

Treniruotės su Twall ir GameSports žaidimais – aktyvus laisvalaikis Kaune

Artėja jūsų atžalos gimtadienis? Ieškote naujo, smagaus būdo turiningai praleisti laiką su draugais? Norite rasti aktyvią veiklą savo darbo kolektyvui? Išmėginkite Twall ir GameSports ir įsitikinkite, kad sportas gali būti smagus. Tik „Active space“ galite išbandyti žaidimus, kuriuos treniruodamiesi naudoja ir profesionalūs užsienio sportininkai. Aktyvios pramogos su „Active space“ Kaunas – būtina išbandyti!

Active Space Kaunas