+370 614 76901
Savanorių pr. 286A, Kaunas

APIE MUS

APIE MUS

„Active Space“ – aktyvus laisvalaikis Kaune! Tai – lietuvoje lygių neturinti pramogų erdvė, skirta tiek dideliems, tiek mažiesiems. Aktyvaus laisvalaikio erdvėje rengiamos gimtadienio pramogos, treniruotės, smagūs užsiėmimai. Idėja įkurti „Active space“ gimė itin natūraliai, ieškant atsakymo, kas džiugina mūsų atžalas…

Kai trečius metus iš eilės mano aktyvūs berniukiai suraukę kaktas man dėstė, kad jie pavargę nuo nuobodžių veiklų skirtų “mažiams”, o dešimtą kartą eiti į tą erdvę, kurioje jau keletą metų niekas nesikeičia, irgi nepageidauja, nutariau sužinoti, kas gi juos “džiugintų”?! Išklausius poreikį supratau, kodėl vasarą pasiūlius pažaisti nerealiai smagų mano vaikystės žaidimą “12 pagaliukų” buvau palydėta keistais žvilgsniais…

Taigi, džiaugiuosi pristatydama visiškai naują, kol kas pirmą ir analogo neturinčią gimtadienių erdvę, kiek “paaugintiems” vaikams (mažylių tėveliai nepykite, bet vaikučiai iki 9-10 metų amžiaus nelabai ras čia veiklos). Kadangi technologijos yra neatsiejama mūsų ir ypač mūsų vaikų gyvenimo dalis, nutariau pasinaudoti jų pagalba ir vaikus įtraukiant į kompiuterinius žaidimus išbandyti aktyvios pramogos atnešamą džiaugsmą ir paskatinti judėti!

Mūsų „Active space“ erdvėje siūlomos tik moderniausios aktyvios pramogos  – apsilankę rasite šiai dienai pažangiausią įrangą iš JAV, kurią naudojant Amerikoje atidarinėjami ne tik interaktyvus žaidimų kambariai, bet ir interaktyvios fitneso studijos. Taip pat žinia tėvams – mūsų studijoje rasite veiklos ir sau, nes “Active space” erdvėje, kol Jūsų atžalos aktyviai pramogaus, Jūs galėsite suaktyvinti savo smegenų veiklą! Tėvų erdvėje rasite ne tik azartiškų ir intelektualių stalo žaidimų, bet ir įdomių galvosūkių. Na, o kad laukimas neprailgtų, vaišinsime Jus gardžia kava bei arbata. Tad maloniai kviečiame apsilankyti, jūsų laukia aktyvios pramogos, kurių nerasite niekur kitur visame Kaune!

Stengiamės iš visos širdies sukurti jaukią aplinką, kurioje jaustumėtės patogiai ir jaukiai it namuose, sukurti erdvę į kurią norėtųsi vis sugrįšti ir kaskart sugrįžus atrasti naujų veiklų. Tikimės, kad aktyvus laisvalaikis Kaune kartu su „Active space“ pramogų erdve atneš Jums nepamirštamų akimirkų kartu!

Ačiū Jums!

Active Space Kaunas